MIOWEB – vytvářej www stránky hravě, rychle a chytře

Co je Mioweb?

Mioweb je šablona s „live editorem“ pro redakční systém WordPress. Mioweb je šablona a zásuvný modul současně. Má hotové šablony, které lze snadno měnit a přizpůsobit. Ale hlavně si můžeš tvořit zcela vlastní šablony a webdesign. To vše díky vychytávkám, které popíšu níže. Díky Miowebu můžeš nový web nebo redesign webu postavit rychle a efektivně.

Mioweb je český produkt, takže klasické trable např. s diakritikou nehrozí. Má slušnou českou podporu, takže je dovolání, když něco nešlape, jak má. Testoval jsem v posledních letech řadu podobných aplikací v USA. Např. OptimizePress, Live Composer, LeadPages, Clickfunnels a další aplikace. Zpravidla mi však vždy něco chybělo a nešlo přizpůsobit, a tak jsem zvolil Mioweb.

Ten používám přes 4 roky a již mi prošlo rukama více jak 40 Miowebů a v rámci nich stovky různých stránek, landingů, vysílacích stránek webinářů, produktových, prodejních, děkovacích a dalších podstránek. A tak si troufám říct, že už s ním mám pěknou zkušenost, znám jeho slabiny i benefity. Všechny mé weby běží na Miowebu. Také již desítky mých klientů jej s nadšením používají.

Mioweb

Netajím, že mi Mioweb přirostl k srdci, protože se v něm opravu dobře pracuje. Je součástí aplikací SmartSelling takže propojení se SmartEmailingem (emailovací automat) a FAPI (fakturační automat) je přednastaveno, a to je veliká úspora času i peněz! Díky tomu lze snáze a rychleji spustit automatizovaný marketing a prodej (funnel, trychtýř, cestu zákazníka). Neříkám, že bez práce. Jde to ale výrazně snáze než vše programovat a kódovat od píky.

Co Mioweb obsahuje a jak funguje?

Mioweb obsahuje sadu hotových šablon (i povedených). Můžeš vše zároveň jednoduše přizpůsobit na míru, právě díky live-editoru. Takže si můžeš svou stránku poskládat z jednotlivých elementů (nadpis, text, obrázek, tlačítko, formulář…atd.), jak potřebuješ. Docílíš tak vlastního webdesignu, barevnosti a spousty dalších vychytávek.

Nemusíš se zabývat programováním, pokud chceš vytvořit prezentaci či prodejní web, a to je jeden z hlavních přínosů. A můžeš se plně věnovat obsahu svého webu a cílům, kterých má dostáhnout. Je to jako stavebnice lego, prostě přidáváš elementy:

elementy-mioweb

Pro koho je vhodný?

Pro každého, kdo chce firemní či osobní web, blog, prodejní stránky, registrační stránky, landingy, squeeze, obsahové stránky, stránky pro kampaně, webinářové stránky, děkovací stránky, členské sekce. Pro ty, kteří hledají kvalitní základ pro internetový marketing a prodej služeb či produktů na webu. Je perfektní pro online podnikatele, kteří tvoří a prodávají online produkty, jako ebooky, videa, členské sekce…

Kdy NENÍ vhodný?

 • Není vhodný pro provoz eshopu s více jak 10-ti položkami.
 • Není vhodný pro speciální webové aplikace na míru či vysokou mírnou zabezpečení (bankovní sektor apod.).
 • Není vhodný pro ty, kteří hledají řešení zdarma (a mají hromadu volného času).
 • Není vhodný, pokud o sobě víte, že jste počítačový anti-talent a současně odmítáte pomoc zkušenějšího parťáka.

Proč jsem si Mioweb tak oblíbil?

Protože má v základu vše, co je třeba pro kvalitní web. A jde to rychleji než dříve s klasickými šablonami a jejich kódováním. A výsledkem je krásný a profesionální web.

Čím je to celé výhodné?

Mnoho podnikatelů, které jsem potkal, mělo s webem společnou negativní zkušenost. A sice, že je každá úpravička webu stojí tisíce. Mioweb přesně tohle řeší. Základní úpravy zvládne průměrný uživatel počítače. Mioweb je investicí do budoucna. Protože web je živý organismus. Často je třeba něco přidat, změnit, přeházet, ubrat, vylepšit, opravit, nahradit… kdyby měl každou blbost někdo programovat, tak se nedoplatíš! Jednoduše si textíky, obrázky a podobně můžeš vyměnit klidně sám či sama, hned.

Samozřejmě, kdo neovládá kancelářský software, asi neovládne ani Mioweb. O tom jsem psal. Také se vizuální vnímání tvůrce, aby měl web hlavu a patu je důležité. A není to bez práce ve smyslu, že za 5 minut vyděláváš. Mioweb jen posouvá startovní čáru na dostupnější úroveň. Krom toho je tvoření webu mnohem zábavnější.

V čem ještě Mioweb pomáhá…

 • FLEXIBILNÍ DESIGN – Jakmile poskládáš svůj web, tak je automaticky responzivní (přizpůsobený pro mobilní zařízení a tablety).
 • ČISTÝ VZHLED – šablony jsou profi, přehledné a jednoduché pro zákazníky.
 • BLOG – můžeš přidávat články a budovat svůj kredit a autoritu v oboru.
 • KAMPANĚ – můžeš rozjet on-line kampaně, stejně jako světoví nebo čeští on-line marketéři.
 • ČLENSKÉ SEKCE – můžeš prodávat členství a on-line produkty.
 • A/B TESTOVÁNÍ – není třeba další software, testování úspěšnější varianty již obsahuje.
 • SOCIÁLNÍ SÍTĚ – Facebook okna, LIKE tlačítka, Facebook atributy, a další přednastavení jsou tam.
 • SEO – na každé stránce lze nastavit titulek a popisek, případně lze stále používat Váš oblíbený SEO plugin, takže pohoda.

Kde Mioweb získat?

Můžeš si ho pronajmout za pár stovek měsíčně na stránkách Miowebu, což je skvělá volba pro většinu lidí. Druhá možnost je získat licenci a zprovoznit vše na vlastním webhostingu (volba pro náročné, kteří mi napíší na lukas@beedesign.cz).

Lukáš Juhász
Pomáhám firmám a podnikatelům s weby a online marketingem. Jsem full-time specialista na Mioweb, SmartEmailing, FAPI a celý SmartSelling. Jednoduše Ti postavím kompletní základy online prodeje služeb a produktů, posílím brand Tvé company i osobní značky. Rock On!

CHCEŠ I TVŮJ MIOWEB
KONEČNĚ PUSTIT DO SVĚTA?