Email marketing: Jak začít posílat hromadný email profesionálně (a ne spam)

Autoresponder v podnikáníDěláš email marketing, nebo posíláš HROMADNÝ EMAIL? Chceš posílat newsletter, novinky, pozvánky, slevy nebo seriály automatických emailů zcela profesionálně?

Chceš udržovat pravidelný kontakt se svými klienty – to je důležité. Jenže pokoušet se o to pomocí Outlooku nebo Seznamácké pošty přináší problémy jak Tobě, tak příjemcům. Potíže se navíc s narůstajícím počtem Tvých příjemců rozrůstají geometrickou řadou.

A tak pravidelně trávíš nekonečné hodiny nad manuální rozesílkou emailů, které místo jednoduchosti a radosti přináší jen otravu. Možná si myslíš, že to ani jinak nejde. Nebo už víš, že to jinak JDE, ale bojíš se, že je to drahé a nedostupné. Jak to tedy dneska je?

Vyžádaný email versus spam

 • Uznáváš, že spam je špatný, ilegální a ničí životní prostředí?
 • Souhlasíš, že Tvoje vlastní databáze klientů je milionkrát hodnotnější než databáze cizí, koupená nebo zapůjčená?
 • Chceš posílat své zprávy jen lidem, kteří je chtějí, vyžádali si je, očekávají je, a proto jim budou věnovat pozornost?
 • Zajímají Tě statistiky, kolik lidí vůbec otevírá a čte Tvé emaily?

Je-li alespoň jedná Tvá odpověď kladná, přečti si článek pozorně celý…

Emailová aplikace, která pracuje za Tebe 24 hodin denně i když spíš

autoresponder na dovolenéJaké by to bylo, kdyby se Ti noví zákazníci hlásili do Tvé databáze sami – automaticky formulářem ze Tvých webových stránek? Aniž bys měl neustále práci s jejich zařazováním ručně… Chceš patřit mezi podnikatele, kteří využívají moderní nástroje? Jasně, že ano!

Chceš dodržovat zákon, GDPR, a umožnit lidem spolehlivé odhlášení ze Tvé databáze? A zároveň plně automaticky? Už jen to Ti ušetří hodiny práce každý měsíc.

Konec bordelu v kontaktech

1. Měj kontakty na jednom místěkvalitní databáze zákazníků je jádrem zdravého podnikání. Jestli máš kontakty uložené všude možně… máš možnost to rychle napravit.

2. Rozesílej hromadný email spolehlivě Vrací se Ti nepřijaté zprávy a různé chybové hlášky? I tohle se může hlídat automaticky samo.

3. Dodržuj zákon a GDPR… víš, že uváděním emailových adres všech Tvých příjemců v kopii zprávy (kdy všem ukážeš, kdo všechno zprávu obdržel) je porušením zákona o ochraně osobních údajů? Už jen tomu je důležité zabránit… přitom je to snadné.

Proč používat profesionální aplikaci pro hromadou rozesílku emailů?Dotazník

 • Máš jistotu, že správné zprávy přijdou těm správným zákazníkům.
 • Konečně máš nad vešekerou rozesílkou a nad seznamy svých kontaktů přehled a kontrolu.
 • Můžeš svou databázi klientů segmentovat, třídit a to včetně automatické segmentace na základě různých podmínek.
 • Tvé know-how mohou posunout chytře řešené emailové dotazníky, poznáš lépe své klienty.
 • A představ si, jak by Tvoje emaily působily, kdybys začal používat profesionální emailové šablony

Ale co Ti skutečně zjednoduší život a zautomatizuje podnikání:

 • Autoresponder – automaticky rozesílané emaily (vyžádané), jednou se v aplikaci nastaví a pak už komunikace probíhá sama!
 • Emailové seriály budou chodit Tvým zákazníků BEZ tvojí opakované práce, zkrátka necháš automat pracovat za Tebe.
 • Budeš rozšiřovat databázi kontaktů bezpečně, komfortně, automaticky, profesionálně a přitom jednoduše.

Být vysoce efektivní je radost!

autoresponderChci Ti proto ukázat kompletní řešení – aplikaci pro Tvůj email marketing, kterou sám používámu mnoha svých klientů. Aplikaci, kterou používají jak firmy s milionovými obraty, tak podnikatelé na volné noze. Aplikace funguje on-line a nonstop. Umožní Ti dělat věci, o kterých se českým podnikatelům (a mě taky) před pár lety jen snilo. Dnes to mám vyzkoušené a prověřené v ČR i na Slovensku a 5 let praktického používání. Nyní si můžeš zjednodušit podnikání taky…

Ale hlavně, vše v českém jazyce a připraveno tak, že to pochopí běžný uživatel internetu, Tvůj asistent a podobně.

Je to zadarmo?

Verze pro 200 kontaktů je zcela zdarma. Pro více kontaktů je třeba si aplikaci pronajmout. Pokud Tě ale podnikání živí, neztrácej čas s hledáním „pseudo-řešení zadarmo“.

Doporučuji jen to, co mám osobně ověřené již 5 let.

Já i řada mých klientů z ČR/SK používáme emailingovou aplikaci SmartEmailing. Tento skvělý nástroj můžeš (až pro 200 kontaktů) používat zdarma a naučit se efektivně využívat jeden z nedoceněných (a přitom velmi zásadních) online marketingových nástrojů současnosti – email!

Lukáš Juhász
Tvořím firmám a podnikatelům weby a prodejní kanály na platformě MioWeb, SmartEmailing a FAPI. Přináším šikovná a praktická řešení pro automatizaci prodeje služeb a produktů. Realizuji online marketingu v praxi.