Email marketing: jak posílat hromadný email profesionálně (a ne spam)

Autoresponder v podnikáníDěláte email marketing, nebo jen posíláte HROMADNÝ EMAIL? Chcete posílat newsletter, novinky, pozvánky, slevy nebo seriály automatických emailů zcela profesionálně?

Chcete hýčkat své klienty a být s nimi v kontaktu, jenže pokoušet se o to pomocí Outlooku nebo běžné emailové schránky přináší nejrůznější problémy jak Vám, tak adresátům. Ty se navíc s narůstajícím množstvím emailových adres v seznamu kontaktů rozrůstají geometrickou řadou. Jeden problém vyřešíte, přijde další, dokud neskončíte v blázinci…

A tak pravidelně trávíte nekonečné hodiny nad manuální rozesílkou emailů, které místo jednoduchosti a radosti přináší jen otravu. Možná si myslíte, že to ani jinak nejde. Nebo už víte, že to jinak JDE, ale bojíte se, že je to drahé a nedostupné. Ale to už dnes neplatí – jak je tomu doopravdy?

Vyžádaný emailing versus spam

  • Pochopili jste, že spam je špatný, ilegální a ničí vztahy se zákazníky?
  • Souhlasíte, že Vaše vlastní databáze klientů je milionkrát hodnotnější, než databáze cizí, koupená nebo ukradená?
  • Chcete posílat hromadné a automatické zprávy jen lidem, kteří je chtějí, vyžádali si je, očekávají je, a proto jim budou věnovat pozornost?
  • Zajímají Vás statistiky, kolik procent lidí vůbec otevírá a čte Vaše hromadné emaily?

Jestli jsou Vaše odpovědi kladné, jste na správné cestě!

Jaké to je, když autoresponder pracuje za Vás 24 hodin denně i když jste na dovolené

autoresponder na dovolenéLíbilo by se Vám, kdyby se Vaši potenciální zákazníci hlásili do Vaší databáze sami – automaticky formulářem z Vašich webových stránek? Aniž byste měli neustále práci s jejich zařazováním ručně? Chcete patřit mezi podnikatele, kteří využívají inteligentní nástroje?

Chcete dodržovat zákon a umožnit Vašim adresátům odhlášení z Vaší databáze? A zároveň to chcete řešit plně automaticky? (Už jen toto Vám ušetří hodiny a hodiny práce ročně)

Konec nepořádku ve Vašich kontaktech

1. Mějte kontakty na jednom místěkvalitní databáze zákazníků je jádrem úspěšného podnikání. Jestli máte kontakty roztroušené po firmě… můžete to nyní rychle a snadno napravit.

2. Rozesílejte hromadný email spolehlivě Vrací se Vám nepřijaté zprávy a různé chybové hlášky? Stávají se Vám nejrůznější chyby? I s těmito nešvary konečně zatočíte.

3. Dodržujte zákon… víte, že uváděním emailových adres všech příjemců v kopii zprávy (všem totiž ukážete, kdo všechno Vaši zprávu obdržel) je porušením zákona o ochraně osobních údajů? Můžete tomu zabránit.

Proč využívat profesionální autoresponder pro hromadou rozesílku?Dotazník

  • Můžete databázi klientů segmentovat, třídit a to včetně automatické segmentace na základě různých podmínek
  • Vaše firemní know-how mohou posunout chytře řešené emailové dotazníky, poznáte lépe Vaše klienty
  • A představte si, jak by Vaše emaily působily, kdybyste začali používat profesionální emailové šablony

Ale co Vám skutečně zjednoduší život a zautomatizuje podnikání:

  • Autoresponder – Automaticky rozesílané emaily (vyžádané), Vám obrovsky zjednoduší život a práci!
  • Emailové seriály budou chodit Vašim zákazníků BEZ Vaší opakované práce, zkrátka necháte automat pracovat za Vás.
  • Budete rozšiřovat databázi kontaktů bezpečně, komfortně, automaticky, profesionálně a přitom absolutně jednoduše!!

Být vysoce efektivní je radost!

autoresponderChci Vám proto ukázat kompletní řešení – aplikaci pro Váš emailing, kterou sám aktivně používám u sebe i řadou mých klientů. Aplikaci, kterou používají jak firmy s milionovými obraty tak podnikatelé na volné noze. Aplikace funguje on-line a nonstop. Umožní Vám dělat věci, o kterých se českým podnikatelům (a mě taky) před deseti lety jen snilo. Dnes to mám vyzkoušené a prověřené v ČR i na Slovensku. Nyní si můžete zjednodušit život a podnikání i Vy.

Ale hlavně, autoresponder je v českém jazyce a připraven tak, že ho pochopí i laik!

Je to zadarmo?

Verze pro 200 kontaktů ano. Pro více kontaků je třeba si aplikaci platit. Pokud Vás ale podnikání živí, neztrácejte čas s hledáním „pseudo-řešení zadarmo“.

Doporučuji jen to, co mám osobně ověřené

Já i řada mých klientů z ČR/SK rádi používáme emailingovou aplikaci SmartEmailing. Tento skvělý nástroj můžete (až pro 200 kontaktů) používat zdarma a naučit se efektivně využívat jeden z nedoceněných (a přitom velmi zásadních) online marketingových nástrojů současnosti – email!

Lukáš Juhász
Jsem rocker a rád tvořím vyladěné MioWeby, které souzní a podpoří Tvé podnikání. Moje srdcovka je veslování, a tak přirozeně toužím, aby moji klienti vítězili! Jsem táta dvou dětí a stovek realizovaných zakázek v online světě za posledních 14 let.

CHCEŠ I TVŮJ MIOWEB
KONEČNĚ PUSTIT DO SVĚTA?

Zkrať si cestu na internet díky spolupráci