Víte, jak lehce a přirozeně může život plynout? Zjistěte svůj FLOW Faktor!

„Každý z nás někdy míváme pocit, že nic nejde podle plánu, všechno se zdá jako dřina. A taky jsme zažili pocit, že jsme úplně nad věcí, vše se děje lehce a přeje nám štěstěna. To je přirozený proud – FLOW.“

Říká Jan Polák, světoběžník a mezinárodně zkušený podnikatelský poradce, mentor a kouč. Průkopník smysluplného podnikání a Dynamiky bohatství a talentů. Dnes mám pro Vás pár zajímavých novinek…

ancient-1807518_640

Udělejte si test svého FLOW

Jednoduchý test Vašeho FLOW si můžete udělat na stránce Flow faktor testu, kterou jsem nedávno pomáhal webově zajistit (takže za kvalitu ručím :)

jankoS Janem Polákem jsem měl tu čest se několikrát osobně setkat. Jako posluchač v úzkém diskuzním kruhu, i osobně během různých akcí. Hodně mne zaujaly podnikatelské myšlenky, o kterých hovoří. Být v proudu a nestrhat se… co víc podnikatel potřebuje?

Zmíněný mentor také u mne otevřel téma využití přirozeného talentu v podnikání a pákového efektu spolupráce, založené na silných stránkách. A vím, že nejsem sám, pro koho je to hodně zajímavé. A hlavně prakticky použitelné.

Janovo jméno je úzce spjato právě s Dynamikou bohatství, která je o mnoho více než typologickým testem osobnosti. Jedná se o 8 různých profilů a cest, které pomáhají vést podnikatele správným směrem v souladu právě s jeho přirozených proudem.

Znáte svůj profil bohatství?

Můj profil je Tvůrce, což nikoho okolo mne nepřekvapilo. Avšak mne to ujistilo, co je pro mne klíčové a čemu se mám primárně ve svém podnikání věnovat a mnoho dalších zásadních věcí. V týmu nám to pak pomáhá zastávat ty správné role a nerozdávat si kontra-úkoly :)

Momentálně spolupracuji v týmu Davida Kopeckého jako tvůrčí webař a právě s Janem Polákem, chystáme Workshop v Praze na téma Dynamika bohatství pro přirozený a naplňující úspěch v roce 2017. Takže akci určitě mohu jen doporučit a jistě se tam uvidíme.

PS: Kdybyste na Vašem webu chtěli podobný test, jako je Flow faktor test dejte mi vědět :)

Webinář Proč a jak podnikat s FLOW

Než třeba vyrazíte do Prahy na workshop, mrkněte na zajímavý webinář (zdarma) na téma PROČ a JAK podnikat a pracovat na vlně FLOW. Může to pro Vás být zajímavý úvod, do tématu podnikání na Vaší přirozené vlně.

Lukáš Juhász
Jsem rocker a rád tvořím vyladěné MioWeby, které souzní a podpoří Tvé podnikání. Moje srdcovka je veslování, a tak přirozeně toužím, aby moji klienti vítězili! Jsem táta dvou dětí a stovek realizovaných zakázek v online světě za posledních 14 let.

CHCEŠ I TVŮJ MIOWEB
KONEČNĚ PUSTIT DO SVĚTA?

Zkrať si cestu na internet díky spolupráci