Víš, jak lehce a přirozeně může plynout Tvé podnikání? Zjisti svůj FLOW Faktor…

Každý z nás někdy míváme pocit, že nic nejde podle plánu, všechno se zdá jako dřina. A taky jsme zažili pocit, že jsme úplně nad věcí, vše se děje lehce a přeje nám štěstěna. To je přirozený proud – FLOW.

…říká Janko Polák, světoběžník a mezinárodně zkušený podnikatelský poradce, mentor a kouč. Průkopník smysluplného podnikání a Dynamiky bohatství a talentů. Pokud čteš tento článek může to znamenat, že něco ve Tvém podnikání neběží tak úplně jako po másle, nebo se chceš prostě inspirovat…

ancient-1807518_640

Udělej si test svého FLOW v podnikání

Jednoduchý test svého FLOW si můžeš udělat na stránce Flow Faktor testu. Tento Flow test jsem po technické stránce vytvářel, takže jsem se do tématu trochu ponořil. A dává mi to celé smysl.

jankoS Janko Polákem jsem měl tu čest se několikrát osobně setkat. Jako posluchač v úzkém diskuzním kruhu, i osobně během různých akcí, nebo při ranních rozcvičkách a na jeho semináři Dynamiky bohatství. Hodně mne zaujaly myšlenky o přirozenosti v podnikání. Být v proudu a nestrhat se… co víc jako podnikatel potřebuji?

Zmíněný mentor také u mne otevřel téma využití přirozeného talentu v podnikání a pákového efektu spolupráce, založené na silných stránkách. A vím, že nejsem sám, pro koho je to hodně zajímavé. A hlavně prakticky použitelné.

Jankovo jméno je úzce spjato právě s Dynamikou bohatství, která je o mnoho více než typologickým testem osobnosti. Jedná se o 8 různých profilů a cest, které pomáhají vést podnikatele správným směrem v souladu právě s jeho přirozených proudem.

Neznáš ještě svůj profil Dynamiky bohatství?

Můj profil je Tvůrce. To mi pomohlo zjistit, co je klíčové a čemu se mám ve svém podnikání primárně věnovat. V týmu mi Dynamika pomáhá zastávat ty správné role a nerozdávat kontra-úkoly :)

Trvalo mi tři roky, od doby, kdy jsem o Dynamice slyšel poprvé, do chvíle, kdy jsem si profil konečně vyplnil. Mrzí mě, že jsem to neudělal mnohem dřív. Nezáleží, jak dlouho podnikáš, určitě Ti mohu doporučuji zjistit svůj profil Dynamiky bohatství.

Lukáš Juhász
Tvořím firmám a podnikatelům weby a prodejní kanály na platformě MioWeb, SmartEmailing a FAPI. Přináším šikovná a praktická řešení pro automatizaci prodeje služeb a produktů. Realizuji online marketingu v praxi.

Zaujal Tě článek? Chceš se na něco zeptat?

CHCEŠ I TVŮJ MioWEB
KONEČNĚ PUSTIT DO SVĚTA?