Vybíráš název své www stránky? Najednou mi to docvaklo!

Některé životní lekce člověka chytí za srdce. Také je znáš. Dnes mám pro Tebe krátký příběh o jedné (lekci), která „dostala“ mne.

V knize „Leadership s klidnou myslí“ jsem nedávno četl, že když zažiješ tzv. AHA moment, heuréku, náhlé prozření, nazvi to, jak chceš… tak jde (dle vědců) o moment, kdy se dvě oddělené myšlenkové části v mozku propojí.

Zjednodušeně, dvě různé neuronové sítě (informací, zážitků) v mozku docvaknou k sobě. Vznikne nové spojení v mozku. A nám v ten moment „něco docvakne“, pochopíme a vidíme nové souvislosti. Je fakt vtipné to vědomě prožít!

Aha docvaknutí?

A za druhé, díky AHA docvaknutí se v našem těle uvolní velké množství energie. Máme chuť skákat, jásat, smát se, být akční, jednat! Historie hovoří za vše:

Archimédés ze Syrakus, který podle Plutarcha utíkal nahý po ulicích tohoto města a křičel „Heuréka!“ poté, co prý ve vaně přišel na Archimédův zákon. (Wikipedie)

Zde je dnešní slíbený příběh s názvem: Vybíráte NÁZEV pro své www stránky? Najednou mi to docvaklo!

Lukáš Juhász
Pomáhám firmám a podnikatelům s weby a online marketingem. Jsem full-time specialista na Mioweb, SmartEmailing, FAPI a celý SmartSelling. Jednoduše Ti postavím kompletní základy online prodeje služeb a produktů, posílím brand Tvé company i osobní značky. Rock On!

CHCEŠ I TVŮJ MIOWEB
KONEČNĚ PUSTIT DO SVĚTA?