CHCEŠ I TY SVŮJ MIOWEB

KONEČNĚ PUSTIT DO SVĚTA?

Nemáš čas vymýšlet kolo, nebaví Tě webdesign
a nevíš, za který konec Mioweb a SmartSelling chytit?

Bojuješ s technickou stránkou  a komplexností Tvého online projektu? Jsi vyloženě netechnický typ? Máš dojem, že potřebuješ měsíce plného úvazku soustředěné práce, aby se Tvé cíle přiblížili?

Už sám Mioweb Ti připadá složitý, a k tomu ještě musíš vyladit FAPI a naučit se používat SmartEmailing?

Nevíš přesně, jak uhlídat celkový obraz projektu, natož pak desítky podstatných detailů a rozvrhnout si správně jednotlivé kroky úspěšného dosažení finále? Taky už se Ti stalo, že následující krok měl zpětný efekt na krok předcházející, a tak stále dokola překopáváš půlku už hotové práce?

Co kdybych Ti prozradil malé tajemství.. Dokážeš si na vteřinku představit, že celé to frustrují peklo… je moje modré balónové nebe? A že zrealizovat takto složitý online projekt, je pro mě hračka jako odvázat provaz horkovzdušného balónu švýcarským nožem?

Abych nepřeháněl, je potřeba taky odhodit pytle zbytečných obav, zamakat na těch správných věcech a zatopit hořákem… výsledek je vždy stejný – vypuštění projektu do světa. Může to být k neuvěření, ale přesně tak to je.

CHCI SVŮJ MIOWEB KONEČNĚ ODSTARTOVAT

PROČ SE MNOU A PROČ VŮBEC?

Protože podnikáš chytře a neplánuješ trápit svůj mozek hromadou technických starostí.
Proč, když si můžeš najmout zkušeného parťáka, který Ti nejen se vším poradí, ale odvede skvělou práci za Tebe, jako mávnutím proutku. Takže se můžeš soustředit na vlastní silné stránky a to důležité!

A zatímco mnozí čekají půl roku, než se jim naprogramuje "dokonalý" web, Ty budeš dávno sledovat první výsledky na první verzi Tvého webu v Miowebu.

0. rokem
pracuji s webdesignem a grafikou
0. rokem
tvořím Mioweby pro své klienty (70 Miowebů)
0. rokem
zapojuji SmartEmailing, SmartSelling a FAPI
0. rokem
pracuji s WordPressy
0. rokem
pracuji s kódem HTML a CSS

Po zakoupení MIOWEBU jsem velmi rychle pochopila, že webové stránky s eshopem pro naše sport centum sama nepostavím. Vybrala jsem si Lukáše (líbily se mi jeho weby, je to sportovec a sympaťák :-)). Spolupráce byla super, konkrétně: 1) jeho nápady. 2) nesnažil se nic vnutit, ale doporučil. 3) spolehlivost včetně dodržení termínu dokončení. Na web mám skvělé ohlasy, je hezký pro oko a lidé se v něm dobře orientují. Takže za mě – určitě doporučuji!

Dana Weisserovámajitelka Weisser Sport Centrum Brno WeisserSportCentrum.cz

Myslím, že jsme byli tím nejnáročnějším klientem v historii Lukášova podnikání. Přes to naše požadavky a časovou vytíženost zvládl s nesmírnou ochotou a trpělivostí. Web je naprosto fantastický, předčil všechna naše očekávání a jen se trochu "bojím", že až ho objeví další potenciální zákazníci, už nám nezbyde ani čas na spánek :)) Velké díky za naši novou chloubu!

Tereza Polansky, GreenSocSGreenSocS, s.r.o. GreenSocS.cz

Jakých výsledků a za jakou dobu jsem dosáhla díky webu? Moje webové stránky IndiaForever.cz byly dokončeny v létě tohoto roku. Díky nim jsem se dostala do povědomí cestovatelské veřejnosti a mám možnost prezentovat své služby v profesionální rovině. Už při samotné tvorbě web stránek jsem byla překvapena Lukášovým přístupem, tím, že mě chtěl osobně poznat aby dokázal navnímat mé představy a to, jakým směrem chci, aby se mé webovky ubíraly. Již po měsíci od spuštění webovek mně kontaktovali první zájemci o cesty po Indii a všichni ocenili, jak velice návodné, přehledné a jasné celé mé stránky jsou. Velice ráda dávám všem kolem sebe odkaz na tyto své stránky, protože mně přesně vystihují a ukazují, jaká jsem, jak moc Indii miluji a co všechno pro mně znamená.

Erika Slabácestovatelka, IndiaForever.cz

Skvělá spolupráce, výborný přátelský přístup, snadné řešení, super nápady. Konečně někdo dokázal zrealizovat to, co jsme potřebovali, tak jak jsme to chtěli, což nikdo před tím nedokázal. Děkujeme!

Vendula VodičkováGINESIO PLUS a.s. ProtiUnave.cz

A že to s myslím zodpovědně, získal jsem důvěru a pomáhám řadě osobností i společností, jako...

týmový kouč Arnošt Štěpánek, expert na rychlé učení Martin Hlinka, trenérka leadershipu Jaroslava Vaculčiaková a Antea Consulting, s.r.o., Weisser Sport Centrum Brno, lektorka angličtiny Lada Horná, SMB-worker Michal Slončík, cestovatelka Erika Slabá a India Forever, majitelka největší vzdělávací firmy v IT oborech na Slovenku Lucia Synčáková a Lapis IT, prodejce Luděk Balvín, rozbíhač podnikatelů Juraj Kováč, a desítky dalších, včetně Ředitelství silnic a dálnic ČR, Chládek & Tintěra a.s. ..., pro agenturu On-Off Marketing dělám weby pro kampaně, jako velmi úspěný Svět bez stížností nebo Sidolux.cz, Perlux.cz a další

Už teď máš v rukou VÝHODY MIOWEBu:

  • Čas! S Miowebem vše roste rychle, první výsledky uvidíš hned (pozitivní či negativní, ale HNED a když nápad nefunguje lze ho HNED změnit).
  • Peníze! S Miowebem jsi efektivní, svižný, rychlý! Je to ESO v rukávu proti měsícům programování webu.
  • Energii! Nebudeme vymýšlet kolo ani ameriku, využijeme šablony a zaměříme se na to podstatné.
  • Profesionální vizuální dojem alias "vstupenka do vyšší ligy".
  • MIOWEB je účinným pojištěním proti ULTRA složitému procesu, "DÁT O SOBĚ VĚDĚT na internetu", který spoustu lidí odrovná, ještě než vůbec začnou.
  • Výkon 80/20 - Vilfredo Pareto tě bude mít rád a Ty jeho!
Dokončený web a ušetřené měsíce. To je oč tu běží!

Den má 24 hodin

Kolik hodin z pracovního dne můžeš skutečně věnovat práci na webu? A kolik dní udržíš fokus, než Tě zas vytrhne něco "naléhavého"?

Přes veškeré výhody Miowebu, nikdo nejsme robot. Vytvořit vymazlený web třeba ani není tvůj šálek kávy. Třeba už máš nafouknutou hlavu, ze všech manuálů a chceš se prostě pohnout z místa.

Takové to váhání, KDE vůbec začít, vede k nedokončenému webu a původní sny pak končí v popelnici na sny :)

Co Tě reálně posune?

Je to SPOLUPRÁCE a udělat to teď HNED. Nebýt na to sám či sama. Rozdělit se o ten náklad úkolů s někým, koho to nejen baví, ale profesionálně živí. A už na nic nečekat.

Jsem tvůrce webů, kreativní i technicky zdatný parťák s 15-ti letou praxí. Jen MIOWEBů mi prošlo rukama víc jak 50 a stovky jeho stránek, podstránek, produktovek, landingů, děkovacích stránek.. A jsem tu pro lidi, jako Ty, protože vím, jak práce "na vlastním" ráda vázne v různých fázích.

Ne zítra, teď hned!
Dostal jsem své produkty na svět

Sám jsem si tím prošel

Dokončit mé vlastní weby bylo málem nad mé síly. Kovářova kobyla a měsíce běžely. Současně vidím ten rozdíl u svých klientů, kteří zúročili své silné stránky a zbytek delegovali.

Díky zkušenostem Ti dnes mohu pomoci nastavit kompletní prodejní platformu SmartSelling. Od Miowebu a kampaní, přes SmartEmailing, FAPI, Gopay a vše co je třeba. Prošli mi rukama desítky SmartEmailingových účtů, odeslal jsem stovky emailových kampaní, které obdrželi desítky možná již stovky tisíc příjemců.

Kromě praxe jsem také investoval desítky tisíc do vzdělávání v online marketingu, včetně kurzů Davida Kirše, jako Email Academy, Online Academy Club, Milionové impérium... nebo kurzy Libora Činky, a řady dalších.

CHCI SVŮJ MIOWEB KONEČNĚ ODSTARTOVAT

NEJČASTĚJI JE ZAPOŘETBÍ

VZHLED A WEBDESIGN

Vdechnu Miowebu tvář a podobu na míru, v souladu s cílem, obsahem, potřebami i značkou.

ZPROVOZNĚNÍ MIOWEBU

Instalace webu a jeho doplňků, licencí, bezpečnostní nastavení, nastavení serveru a domény.

OBSAH A TEXTY

Obsah je klíčem k internetu. Kvalitní obsah a komunikace jsou základem úspěchu. Nastavíme blog a prodejní stránky.

SEO - Optimalizace pro vyhledávače

Co je SEO a jaké nastavení je třeba, aby Tě Google a Seznam našli, nech to na mne.

NASTAVIT SmartEmailing

Vše pro automatickou komunikaci a propojení s webem, včetně děkovacích stránek, seznamů kontaktů, formulářů, šablon...

NASTAVIT FAPI

Nastavení aplikace pro online prodej na webu. Formuláře, položky, automatické emaily, upomínky, šablony...

UDĚLEJ PRVNÍ KROK - DOMLUV SI ÚVODNÍ SKYPE ZDARMA

DOMLUVIT SI SKYPE

DALŠÍ REFERENCE

Na spolupraci s Lukasom velmi ocenujem jeho tvorivy pristup k praci a odborne schopnosti nielen pri tvorbe webu ale aj s prepajanim webu a affilboxu a dalsich nastrojov moderneho online podnikania. Zaroven vie poskytnut pomoc s copywritingom a dizajnovou strankou webu, aby bol vytvoreny na zaklade najnovsich informacii o online marketingu.

Ing. Lucia Synčáková, PhD.Ředitelka společnosti LAPIS IT, s.r.o. (www.lapis.sk)

Lukáš je skvelý webmaster. Maximálne ho odporúčam kvôli - rozumie sa tomu, čo robí - rýchlo, ľudsky a zrozumiteľne komunikuje - predvída a pracuje, až dokým vec nedotiahne dokonca. Pre Lukáša Juhásza neexistuje pojem "nedá sa". Pozeram ze makas na tom naozaj poctivo - ako je to u Teba zvykom! Kazdopadne Lukasi, malokedy sa stane ze ma prekvapi niekoho produktivita, ale u Teba - naozaj ma prekvapila Tvoja produktivita!

Martin HlinkaExpert na produktivitu a rychlé učení (www.ako-sa-naucit-skor.com, www.anglictinarychlo.sk)

"Ak by som mala zhrnúť spoluprácu s Lukášom Juhászom pár slovami, tak by to boli určite slová ako profesionálny a ústretový prístup a ochota pomôcť a poradiť. Lukáš zvládol nielen nastavenie celého webu a prepojenie s FAPI, Affilbox a Smartemailnig na výbornú, ale ochotne mi poradil a cez skype ma mnohé veci naučil robiť. Spoluprácu s Lukášom odporúčam každému, kto sa chce realizovať v infomarketingu alebo online marketingu."

Ing. Mária BoťanskáKonateľka spoločnosti MB Brand Managament a zakladateľka Marketing Academy na Slovensku (www.marketingaprieskum.sk)

S prací jsem velice spokojena a nemám jedinou námitku či stížnost z mé strany. Webové stránky jsou velice vydařené a líbí se nejen kolegyním, ale hlavně klientům! Jednání s Vámi bylo a je vždy příjemné a profesionální. Na čem sme se domluvili, to bylo vždy v určeném termínu hotové. Je vidět, že víte co děláte a že tomu rozumíte. S ohledem na tohle všechno budu Vaši práci doporučovat i mým známým!

Iveta KahounováMajitelka salonu

V několika bodech shrnuji příjemnou spolupráci s Lukášem Juhászem. Vstřícné a milé jednání • Rychlé zpracování • Empatie - rychlé pochopení jaký styl webových stránek by byl pro náš produkt vhodný • Cit pro design • Zvláště si ceníme umístění webových stránek do předního zájmu všech běžně užívaných vyhledavačů a zajištění převodu domén a webhostingových služeb • Možnost editace webových stránek uživatelem • Synchronizace webu s mobilními zařízeními

Michal ŽemlaJednatel firmy

Kvalita služeb Lukáše Juhásze je na velice dobré profesní úrovni, vyhoví potřebám zákazníka. Kdykoli něco potřebuji, mám nejen rychlou odpověď, ale velmi příjemné jednání. Moje webové stránky se cvičencům tai-či velice líbí, všichni uvítali nápad, s kterým byly uvedeny do života. Vzhledem k tomu, že jsem dostala kontakt na Lukáše od kamarádky-cvičenky, též mohu doporučit služby dalším, novým zákazníkům na tyto služby. Přeji BeeDesign Studiu, ať se daří. Opravdu výborná služba. (www.taici-hradec.cz)

Zdenka ŠmejcováInstruktorka tradičních čínských cvičení

Pana Lukáše Juhásze jsme na doporučení oslovili v roce 2010 s prosbou o upravení našich stávajících stránek. Výsledkem jsme byli velmi mile překvapeni. Stránky dostaly úplně novou, moderní podobu. Po celou dobu je spolupráce velmi přínosná a příjemná. Pan Juhász je kdykoliv ihned ochotný k jakékoliv pomoci, konzultaci či změně na stránkách. Vřele doporučujeme. S přáním krásného dne (www.j-real.cz)

Ing. Hana KlíčováJ-real s.r.o. / realitní makléř

Děkuji za rychle a velmi profesionálně odvedenou práci při tvorbě mých webových stánek. Cením si především originálních nápadů, snahy vždy vyhovět mým požadavkům a rovněž rychlé reakce a změny na internetových stránkách během provozu. Lukáš nenásilným a tvůrčím způsobem rozvinul moje nápady za což jsem mu vděčná. Vřele doporučuji.

Ing. Jana LapáčkováExpert na floristiku / redaktorka časopisu

S Lukášem jsme se potkali na Milionovém impériu Davida Kirše v Brně mezi dalšími téměř 1 000 lidmi. Myslím si, že jsem si lepšího webmastera nemohla vybrat. Ten pán má skutečně talent. Spolupráce s ním je naprosto pohodová a velmi operativní a rychlá.

Ing. Lada HornáLektor angličtiny, kouč a překladatel (www.anglicky-myslet-jednat-uspet.cz)