CHCEŠ I TVŮJ MIOWEB
KONEČNĚ PUSTIT DO SVĚTA?

Zkrať si cestu na internet díky spolupráci

PROČ SE MNOU A PROČ VŮBEC?

Protože podnikáš chytře a neplánuješ trápit svůj mozek hromadou technických starostí.
Proč, když si můžeš najmout profíka, který nejen se vším poradí, ale odvede skvělou práci za Tebe, jako mávnutím proutku. Takže se můžeš soustředit na vlastní silné stránky a to důležité!

A zatímco množí čekají měsíce, než se jim naprogramuje dokonalý web (nebo až jim někdo vyfoukne nápad), Ty budeš dávno sledovat první výsledky na pilotní verzi Tvého webu.

0. rokem
tvořím Mioweby pro klienty
0. rokem
zapojuji SmartEmailingy a FAPI
0. rokem
pracuji s WordPressy
0. rokem
pracuji s kódem HTML a CSS
0. rokem
pracuji s grafikou a webdesignem

Jakých výsledků a za jakou dobu jsem dosáhla díky webu? Moje webové stránky www.indiaforever.cz byly dokončeny v létě tohoto roku. Díky nim jsem se dostala do povědomí cestovatelské veřejnosti a mám možnost prezentovat své služby v profesionální rovině. Už při samotné tvorbě web stránek jsem byla překvapena Lukášovým přístupem, tím, že mě chtěl osobně poznat aby dokázal navnímat mé představy a to, jakým směrem chci, aby se mé webovky ubíraly. Již po měsíci od spuštění webovek mně kontaktovali první zájemci o cesty po Indii a všichni ocenili, jak velice návodné, přehledné a jasné celé mé stránky jsou. Velice ráda dávám všem kolem sebe odkaz na tyto své stránky, protože mně přesně vystihují a ukazují, jaká jsem, jak moc Indii miluji a co všechno pro mně znamená.

Erika Slabácestovatelka, www.indiaforever.cz

A že to s myslím zodpovědně, získal jsem důvěru a pomáhám řadě osobností i společností, jako...

týmový kouč Arnošt Štěpánek, expert na rychlé učení Martin Hlinka, trenérka leadershipu Jaroslava Vaculčiaková a Antea Consulting, s.r.o., lektorka angličtiny Lada Horná, SMB-worker Michal Slončík, cestovatelka Erika Slabá a India Forever, majitelka největší vzdělávací firmy v IT oborech na Slovenku Lucia Synčáková a Lapis IT, prodejce Luděk Balvín, rozbíhač podnikatelů Juraj Kováč, a desítky dalších, včetně Ředitelství silnic a dálnic ČR, Chládek & Tintěra a.s. ..., pro agenturu On-Off Marketing dělám weby pro úspěšné kampaně, jako Svět bez stížností nebo Sidolux.cz, Perlux.cz a další produktové řady...

Už teď máš v rukou VÝHODY MIOWEBu:

  • Čas! S Miowebem vše roste rychle, první výsledky uvidíš hned (pozitivní či negativní, ale HNED a když nápad nefunguje lze ho HNED změnit).
  • Peníze! S Miowebem jsi efektivní, svižný, rychlý! Je to ESO v rukávu proti měsícům programování webu.
  • Energii! Nebudeme vymýšlet kolo ani ameriku, využijeme šablony a zaměříme se na to podstatné.
  • Profesionální vizuální dojem alias "vstupenka do vyšší ligy".
  • MIOWEB je účinným pojištěním proti složitému procesu, "DÁT O SOBĚ VĚDĚT na internetu", který spoustu podnikatelů odrovná, ještě než vůbec začnou.
  • Výkon 80/20 - Vilfredo Pareto tě bude mít rád a ty jeho!
Dokončený web a ušetřené měsíce. To je oč tu běží!

Den má 24 hodin

Kolik hodin z pracovního dne můžeš skutečně věnovat práci na webu? A kolik dní udržíš fokus, než Tě zas vytrhne něco "naléhavého"?

Přes veškeré výhody Miowebu, nikdo nejsme robot. Vytvořit vymazlený web třeba ani není tvůj šálek kávy. Třeba už máš nafouknutou hlavu, ze všech manuálů a chceš se prostě pohnout z místa.

Takové to váhání, KDE vůbec začít, vede k nedokončenému webu a původní sny pak končí v popelnici na sny :)

Co Tě reálně posune?

Je to SPOLUPRÁCE a udělat to teď HNED. Nebýt na to sám či sama. Rozdělit se o ten náklad úkolů s někým, koho to nejen baví, ale profesionálně živí. A už na nic nečekat.

Jsem tvůrce webů, kreativní i technicky zdatný parťák s 14-ti letou praxí. Jen MIOWEBů mi prošlo rukama víc jak 40 a stokvy jeho stránek, podstránek, produktovek, landingů, děkovacích stránek.. A jsem tu pro lidi, jako Ty, protože vím, jak práce "na vlastním" ráda vázne v různých fázích.

Ne zítra, teď hned!
Dostal jsem své produkty na svět

Sám jsem si tím prošel

Dokončit mé vlastní weby bylo málem nad mé síly. Kovářova kobyla a měsíce běžely. Současně vidím ten rozdíl u svých klientů, kteří zúročili své silné stránky a zbytek delegovali.

Díky zkušenostem Ti dnes mohu pomoci nastavit kompletní prodejní platformu SmartSelling. Od Miowebu a kampaní, přes SmartEmailing, FAPI, Gopay a vše co je třeba. Prošli mi rukama desítky SmartEmailingových účtů, odeslal jsem stovky emailových kampaní, které obdrželi desítky možná již stovky tisíc příjemců.

Kromě praxe jsem také investoval desítky tisíc do vzdělávání v online marketingu, včetně kurzů Davida Kirše, jako Email Academy, Online Academy Club, Milionové impérium... nebo kurzy Libora Činky, a řady dalších.

NEJČASTĚJI JE ZAPOŘETBÍ

ZPROVOZNĚNÍ MIOWEBU

Instalace webu a jeho doplňků, licencí, bezpečnostní nastavení, nastavení serveru a domény

VZHLED A DESIGN

Vdechnu Miowebu tvář a podobu na míru, v souladu s cílem, obsahem, potřebami i značkou

OBSAH A TEXTY

Obsah je klíčem k internetu. Kvalitní obsah a komunikace jsou základem úspěchu. Nastavíme blog a prodejní stránky.

SEO - Optimalizace pro vyhledávače

Co je SEO a jaké nastavení je třeba, aby Tě Google a Seznam našli, nech to na mne.

NASTAVIT SmartEmailing

Vše pro automatickou komunikaci a propojení s webem, včetně děkovacích stránek, seznamů kontaktů, formulářů, šablon...

NASTAVIT FAPI

Nastavení aplikace pro online prodej na webu. Formuláře, položky, automatické emaily, upomínky, šablony...

UDĚLEJ PRVNÍ KROK - NAPIŠ NEBO SI DOMLUVME SKYPE

Lukáš Juhász
+420 731 541 948
Lukas@BeeDesign.cz

DALŠÍ REFERENCE

"Na spolupraci s Lukasom velmi ocenujem jeho tvorivy pristup k praci a odborne schopnosti nielen pri tvorbe webu ale aj s prepajanim webu a affilboxu a dalsich nastrojov moderneho online podnikania. Zaroven vie poskytnut pomoc s copywritingom a dizajnovou strankou webu, aby bol vytvoreny na zaklade najnovsich informacii o online marketingu."

Ing. Lucia Synčáková, PhD.Ředitelka společnosti LAPIS IT, s.r.o. (www.lapis.sk)

"Lukáš je skvelý webmaster. Maximálne ho odporúčam kvôli - rozumie sa tomu, čo robí - rýchlo, ľudsky a zrozumiteľne komunikuje - predvída a pracuje, až dokým vec nedotiahne dokonca. Pre Lukáša Juhásza neexistuje pojem "nedá sa" ... "Pozeram ze makas na tom naozaj poctivo - ako je to u Teba zvykom!" ... "Kazdopadne Lukasi, malokedy sa stane ze ma prekvapi niekoho produktivita, ale u Teba - naozaj ma prekvapila Tvoja produktivita!"

Martin HlinkaExpert na produktivitu a rychlé učení (www.ako-sa-naucit-skor.com, www.anglictinarychlo.sk)

"Ak by som mala zhrnúť spoluprácu s Lukášom Juhászom pár slovami, tak by to boli určite slová ako profesionálny a ústretový prístup a ochota pomôcť a poradiť. Lukáš zvládol nielen nastavenie celého webu a prepojenie s FAPI, Affilbox a Smartemailnig na výbornú, ale ochotne mi poradil a cez skype ma mnohé veci naučil robiť. Spoluprácu s Lukášom odporúčam každému, kto sa chce realizovať v infomarketingu alebo online marketingu."

Ing. Mária BoťanskáKonateľka spoločnosti MB Brand Managament a zakladateľka Marketing Academy na Slovensku (www.marketingaprieskum.sk)

S prací jsem velice spokojena a nemám jedinou námitku či stížnost z mé strany. Webové stránky jsou velice vydařené a líbí se nejen kolegyním, ale hlavně klientům! Jednání s Vámi bylo a je vždy příjemné a profesionální. Na čem sme se domluvili, to bylo vždy v určeném termínu hotové. Je vidět, že víte co děláte a že tomu rozumíte. S ohledem na tohle všechno budu Vaši práci doporučovat i mým známým!

Iveta KahounováMajitelka salonu

V několika bodech shrnuji příjemnou spolupráci s Lukášem Juhászem. Vstřícné a milé jednání • Rychlé zpracování • Empatie - rychlé pochopení jaký styl webových stránek by byl pro náš produkt vhodný • Cit pro design • Zvláště si ceníme umístění webových stránek do předního zájmu všech běžně užívaných vyhledavačů a zajištění převodu domén a webhostingových služeb • Možnost editace webových stránek uživatelem • Synchronizace webu s mobilními zařízeními

Michal ŽemlaJednatel firmy

Kvalita služeb Lukáše Juhásze je na velice dobré profesní úrovni, vyhoví potřebám zákazníka. Kdykoli něco potřebuji, mám nejen rychlou odpověď, ale velmi příjemné jednání. Moje webové stránky se cvičencům tai-či velice líbí, všichni uvítali nápad, s kterým byly uvedeny do života. Vzhledem k tomu, že jsem dostala kontakt na Lukáše od kamarádky-cvičenky, též mohu doporučit služby dalším, novým zákazníkům na tyto služby. Přeji BeeDesign Studiu, ať se daří. Opravdu výborná služba. (www.taici-hradec.cz)

Zdenka ŠmejcováInstruktorka tradičních čínských cvičení

Pana Lukáše Juhásze jsme na doporučení oslovili v roce 2010 s prosbou o upravení našich stávajících stránek. Výsledkem jsme byli velmi mile překvapeni. Stránky dostaly úplně novou, moderní podobu. Po celou dobu je spolupráce velmi přínosná a příjemná. Pan Juhász je kdykoliv ihned ochotný k jakékoliv pomoci, konzultaci či změně na stránkách. Vřele doporučujeme. S přáním krásného dne (www.j-real.cz)

Ing. Hana KlíčováJ-real s.r.o. / realitní makléř

Děkuji za rychle a velmi profesionálně odvedenou práci při tvorbě mých webových stánek. Cením si především originálních nápadů, snahy vždy vyhovět mým požadavkům a rovněž rychlé reakce a změny na internetových stránkách během provozu. Lukáš nenásilným a tvůrčím způsobem rozvinul moje nápady za což jsem mu vděčná. Vřele doporučuji.

Ing. Jana LapáčkováExpert na floristiku / redaktorka časopisu

S Lukášem jsme se potkali na Milionovém impériu Davida Kirše v Brně mezi dalšími téměř 1 000 lidmi. Myslím si, že jsem si lepšího webmastera nemohla vybrat. Ten pán má skutečně talent. Spolupráce s ním je naprosto pohodová a velmi operativní a rychlá.

Ing. Lada HornáLektor angličtiny, kouč a překladatel (www.anglicky-myslet-jednat-uspet.cz)