VIDEO: Podnikání z pláže? Jak se můžeš dostat na tu Tvoji pláž

Podnikání z pláže? Jak se můžeš dostat na tu Tvoji pláž

Podnikání z pláže trochu jinak. Úspěch v podnikání se často spojuje s drinkem na pláži, lehátkem… ale co když to máš jinak? Chceš začít podnikat naplno a získat první ZAJÍMAVÉ klienty, ale nevíš, kde začít, aby si dal nebo dala o sobě, svých službách či produktech světu vědět?

Možná, jako kdysi já… zůstáváš v práci, která už Ti kromě peněz hlubší naplnění nepřináší. Vím, že není snadné to rozseknout… Trvalo mi 5 let sebrat odvahu a změnit scénář svého života. Bolelo to.

Takže, co když člověk touží dělat to co ho baví, mít dost času na rodinu a nemít přitom starosti o peníze? Tak na to jsem ještě zcela nepřišel :) Pokud jde o mou zkušenost, musel jsem se naučit:

  • pracovat efektivně, být organizovaný, zavést řízení projektů, nastavit automatizaci a další aplikace,
  • pohřbít zlozvyky (tzv. prokrastinaci, lelkování, zprávičky, facebooky, vyrušování…) a mít klid na práci,
  • zavést návyky vedoucí k pozitivním výsledkům, nastavit upomínací aplikace, mít trenéry a kouče,
  • posílit víru v sebe, důvěru, že život sám vždy ukáže cestu dál,
  • a hlavně klientům přinášet hodnotu. Jinými slovy: vykročit na cestu stát se expertem.

Bylo třeba někde začít a udělat něco navíc než obvykle a pracovat i zadarmo. A Ty to můžeš udělat taky. Kde jsem začal? Zde přichází ke slovu video výše. První kroky, které mi přinesly zásadní změnu v mém podnikání.

Po shlédnutí videa doporučuji článek Automatizovaný Magnet na zákazníky

Lukáš Juhász
Pomáhám firmám a podnikatelům s weby a online marketingem. Jsem full-time specialista na Mioweb, SmartEmailing, FAPI a celý SmartSelling. Jednoduše Ti postavím kompletní základy online prodeje služeb a produktů, posílím brand Tvé company i osobní značky. Rock On!

CHCEŠ I TVŮJ MIOWEB
KONEČNĚ PUSTIT DO SVĚTA?