Překvapí i Tebe? Dokonalá Doména je konečně na světě!

Byla to dlouhá a náročná cesta. A konečně je mezi námi! Kdo? Můj nový projekt s názvem Dokonalá Doména! Je to e-kniha (PDF) a pracovní sešit a nejen to. Slibuje, že Ti pomůže objevit a navrhnout skvělou doménu pro Tvůj web.

Prostě doménový pomocník. Průvodce volbou správné domény. Přehledná e-kniha, na kterou jste čekali, pokud hledáš název pro svůj web. Rádce, který Ti dá hromadu nápadů, když hledáš jméno pro svůj online projekt, pro svou doménu.

Dokonalá Doména

Změní úhel pohledu

Domény, to je alchymie. Dnes máš jistě svůj úhel pohledu na výběr domény. Dokonalá Doména Ti představí dalších devět! Navíc obsahuje pracovní sešit, který Tě hledáním názvu krok-za-krokem provede. Nemůžeš selhat. Nemůžeš nenajít spoustu výborných nápadů, jakmile si tohle projdeš.

Co Ti ebook Dokonalá Doména přinese?

Nové nápady na domény, zaručeně. Také nové možnosti, zajímavé myšlenky a inspirace, které jsi doposud neviděl, které však mohou hodně změnit. Praktické příklady, na těch je kniha postavena především – na praktičnosti a využití v praxi.

Jednoduchý, čtivý, okamžitě použitelný

paperbackstack_800x800Průvodce jsem vyvíjel několik měsíců a dal jsem si hodně záležet, aby byl prostě na jedničku. Víte, jsem tak trochu hračička a do jisté míry perfekcionista. Dal jsem 100 % do toho, aby Tě můj ebook překvapil svou čtivostí, jednoduchostí a okamžitou použitelností.

Kromě toho samozřejmě obsahuje také pokročilejší strategie, pro fajnšmekry. V zásadě je však jednoduchý a použitelný pro každého, kdo potřebuje název svého webu.

Nový ebook + bonusy získáš na www.DokonalaDomena.cz/ekniha

– Lukáš

Lukáš Juhász
Tvořím firmám a podnikatelům weby a prodejní kanály na platformě MioWeb, SmartEmailing a FAPI. Přináším šikovná a praktická řešení pro automatizaci prodeje služeb a produktů. Realizuji online marketingu v praxi.